Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Oferujemy kompleksowy przegląd samochodu przed zakupem. Nasz specjalista sprawdzi dla Państwa wszystkie elementy pojazdu, które mogą świadczyć o jego możliwej wypadkowej przeszłości.

40 najważniejszych punktów pojazdu

Jako jedna z nielicznych firm na rysku testujemy aż 40 podzespołów samochodowych, dzięki czemu mają Państwo pewność co do rzeczywistego stanu pojazdu. Wykorzystujemy specjalnie stworzoną przez nas listę, sumiennie notując każda uwagę dotyczącą poszczególnych elementów.

Elementy które sprawdzamy to między innymi: stan nadwozia i podwozia, stan powłoki lakierniczej, ocena rzeczywistego przebiegu z pomocą diagnostyki komputerowej oraz wiele innych ważnych podzespołów.

Pomiar powłoki lakierniczej pojazdu

Powłoka lakiernicza to jeden z głównych elementów, które mogą świadczyć o tym, że samochód jest powypadkowy. Oryginalna powłoka lakiernicza jest zazwyczaj dużo cieńsza od powłoki pokrywającej karoserię po naprawach lakierniczo-blacharskich.

Ocena stanu nadwozia pojazdu

Stan blacharski pojazdu jest również bardzo ważnym czynnikiem. Należy pamiętać, aby przed zakupem zwrócić uwagę na wszelkie uszkodzenia nadwozia i ogniska korozji, szczególnie na te, które występują na zewnętrznej części nadkola. Za jakiś czas naprawy związane z karoserią mogą wygenerować bardzo duże koszty.

Sprawdzenie rzeczywistego przebiegu samochodu

Rzeczywisty przebieg samochodu to jeden z najczęściej podrabianych elementów. Przed zakupem należy zwrócić szczególną uwagę czy przebieg jest potwierdzony dokumentami.

Sprawdzenie czy samochód eksploatowany był dłużej niż podaje sprzedawca jest także możliwe patrząc na stan wnętrza. Nasz technik za pomocą komputera diagnostycznego sprawdza czy przebieg w samochodzie był modyfikowany.

Diagnostyka komputerowa

Obecnie użytkowane samochody posiadają komputer, którego funkcją jest rejestracja parametrów przekazywanych przez różne czujniki i systemy, w które jest wyposażony.

Przy pomocy specjalnego oprogramowania nasz specjalista przeprowadza diagnostykę komputerową, która pozwala nam zidentyfikować błędy.

Sprawdzenie zawieszenia pojazdu

Zawieszenie pojazdu ma istotny wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Przy zakupie należy zwrócić szczególną uwagę na stan mechaniczny wszystkich elementów zawieszenia i układu kierowniczego pojazdu.

Skorzystaj z pomocy przedzakupowej przy oględzinach pojazdu w Auto Service WAWA Warszawa. Dzięki nam masz pewność udanego zakupu. Sprawdzimy 40 najważniejszych podzespołów w pojeździe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!