Serwis klimatyzacji samochodowej – Warszawa

Jesteśmy sprawdzonym serwisem samochodowym, w którym naprawicie klimatyzację. W naszym Warszawskim punkcie prowadzimy podstawowe usługi związane z diagnostyką oraz naprawą auto-klimatyzacji. Sprawdzimy szczelność układu klimatyzacji, w razie potrzeby uzupełnimy czynnik chłodniczy i wykonamy ogrzybianie klimatyzacji za pomocą ozonowania. Serwis klimatyzacji Auto Serwis Wawa w Warszawie – zapraszamy!

Nowoczesny serwis klimatyzacji w Warszawie

Zapraszamy do naszego warsztatu Auto Serwis Wawa, gdzie świadczymy kompleksowe usługi związane z klimatyzacją samochodową, takie jak: przegląd i serwis klimatyzacji, odgrzybianie czy uzupełnianie czynnika.

Korzystając z naszych usług możecie być Pewni, że zadbamy o bezawaryjną pracę układu chłodzenia Waszych samochodów.

Regularny serwis klimatyzacji to podstawa

Klimatyzacja żeby działać sprawnie i bezpiecznie dla zdrowia użytkowników, musi być regularnie serwisowana, odgrzybiana i napełniana. Klimatyzacja jak wszystkie inne układy w samochodach mają swoje określone interwały serwisowe. Serwis klimatyzacji powinien być przeprowadzany przynajmniej raz w roku. Musimy też pamiętać, że okresowy serwis klimatyzacji ma ogromny wpływ na jej bezawaryjność.

Zaniedbanie serwisu klimatyzacji może skutkować kosztami, które wielokrotnie przewyższą cenę regularnego serwisu.

Klimatyzacja samochodowa Warszawa

Czyszczenie klimatyzacji

Jeżeli po włączeniu klimatyzacji wyczuwacie nieprzyjemny zapach, oznaczać to może, że w układzie klimatyzacji rozwinęły się pleśń i inne grzyby. W takim przypadku czyszczenie klimatyzacji powinno nastąpić jak najszybciej! Brak jakiejkolwiek interwencji może powodować podrażnienia układu oddechowego, a także dawać poczucie dyskomfortu podczas jazdy.

Odgrzybianie klimatyzacji samochodowej

Nasz serwis samochodowy w Warszawie przeprowadza usługę odgrzybiania klimatyzacji w samochodach. Działa to na zasadzie dostarczenia do układu klimatyzacji środków chemicznych, które pozwalają zdezynfekować układ. Oprócz odgrzybiania warto też wymienić filtr kabinowy.

Ozonowanie klimatyzacji

Za pomocą ozonatora jesteśmy w stanie wykonać usługę ozonowania klimatyzacji w Waszym pojeździe. Urządzenie to generuje ozon, który krążąc po pojeździe oraz wewnątrz układu klimatyzacji usuwa wszelkiego rodzaju grzyby i drobnoustroje. Proces ozonowania jest w pełni bezpieczny i przyjazny dla środowiska.

Napełnianie klimatyzacji czynnikiem

W układzie klimatyzacji każdego samochodu znaleźć możemy pewną, określoną ilość czynnika chłodniczego. Bez niego klimatyzacja przestaje działać. Czynnik ubywa z układu wraz z upływem czasu, a także poprzez różne nieszczelności. Brak czynnika chłodniczego może doprowadzić do zatarcia sprężarki. Każdy samochód potrzebuje regularnej kontroli i w razie potrzeby uzupełnienia czynnika chłodniczego. W naszym serwisie Auto Serwis Wawa sprawdzimy szczelność układu, w razie potrzeby go naprawimy oraz uzupełnimy brakujący czynnik, tak aby w te upalne dni mogliście cieszyć się chłodem we wnętrzu własnego samochodu.

Nabijanie klimatyzacji Warszawa

Naprawa klimatyzacji Warszawa

Naprawa klimatyzacji samochodowej

Podejrzewasz problemy ze swoją klimatyzacją? Nie naprawiaj na własną rękę! Układ klimatyzacji jest dość skomplikowany i trudno dostępny. Bez wiedzy i odpowiednich narzędzi można sobie narobić jeszcze większych szkód. Skorzystaj z usług profesjonalistów i umów się na wizytę w naszym serwisie.

Auto Serwis Wawa ul. Muszkieterów 72, Warszawa Telefon: 534 119 111